Hoppa till sidans innehåll

Uppropstider Januariträffen 2014

13 JAN 2014 22:33
Listan sorterad på förening
  • Skapad: 13 JAN 2014 22:33

Patrull Figur Klass Namn Förening Uppropstid
4 5 GF 75 Leif Jehander Bromma  Solna Skf (ST) 10:00
4 6 GF Elit Mikael Nilsson Bromma  Solna Skf (ST) 10:00
4 2 GF 3 Margaretha Ottoson Bromma  Solna Skf (ST) 10:00
4 4 GF 70 Ulf Bergqvist Bromma  SolnaSkf (ST) 10:00
4 3 GF 4 Ulf Ingmansson Bromma  SolnaSkf (ST) 10:00
4 1 GF 70 Torsten Kardell Bromma  SolnaSkf (ST) 10:00
3 9 GF 70 Sören Andersson Bälgvikens Skf (SÖ) 09:45
3 10 GF Elit Göran Hägg Bälgvikens Skf (SÖ) 09:45
3 8 GF 55 Sture Malmqvist Bälgvikens Skf (SÖ) 09:45
3 7 GF 3 Jesper Nöhr Bälgvikens Skf (SÖ) 09:45
3 2 GF Elit Elin Åhlin Bälgvikens Skf (SÖ) 09:45
3 4 GF Elit Eva Åhlin Bälgvikens Skf (SÖ) 09:45
3 5 GF Elit Göran Åhlin Bälgvikens Skf (SÖ) 09:45
3 6 GF Elit Marcus Åhlin Bälgvikens Skf (SÖ) 09:45
5 7 GF 4 Markus Andersson Bälinge-Jumkil (UP) 10:15
5 9 GF 65 Torvald Andersson Bälinge-Jumkil (UP) 10:15
5 11 GF 3 Göran Backlund Bälinge-Jumkil (UP) 10:15
5 10 GF 2 Erik Dahlén Bälinge-Jumkil (UP) 10:15
5 8 GF 65 Kjell Lind Bälinge-Jumkil (UP) 10:15
9 11 GF 55 Lars Lindgren Fagersta skf (VM) 11:15
9 12 GF 70 Per-Erik Nyström Fagersta skf (VM) 11:15
9 10 GF 70 J-O Spinord Fagersta skf (VM) 11:15
9 2 GF 3 Niklas Moberg Finspongs Skg (ÖS) 11:15
9 1 GF 65 Sölve Pihl Finspongs Skg (ÖS) 11:15
5 4 GF 75 Johnny Andersson Frötuna Skf (ST) 10:15
5 2 GF 55 Mats Hållén Frötuna Skf (ST) 10:15
5 5 GF 70 Acke  Jansson Frötuna Skf (ST) 10:15
5 6 GF 65 Nils Lindberg Frötuna Skf (ST) 10:15
5 1 GF 75 S-O Mattsson Frötuna Skf (ST) 10:15
5 3 GF 55 Berndt Steffen Frötuna Skf (ST) 10:15
8 5 GF 65 Stefan Sahlen Gimo Skf (UP) 11:00
1 11 GF 3 Åke Af Bjerken Harakers Skf (VM) 09:00
1 10 GF 3 Johan Andersson Harakers Skf (VM) 09:00
2 7 GF Elit Leif Sandberg Kalix (NO) 09:30
1 8 GF 65 Hans Eriksson Kila Skg (VM) 09:00
1 7 GF 4 Peter Eriksson Kila Skg (VM) 09:00
1 6 GF 4 Andreas Wistrand Kila Skg (VM) 09:00
1 9 GF 3 Daniel Åkerström Kila Skg (VM) 09:00
7 9 GF 75 Leif Andersson Lidingö Skf (ST) 10:45
7 12 GF 55 Tore Bjurven Lidingö Skf (ST) 10:45
7 11 GF 65 Bengt Granberg Lidingö Skf (ST) 10:45
7 10 GF Elit Jan Regnbrand Lidingö Skf (ST) 10:45
2 1 GF 70 Håkan Engman Lindesbergs Skytteförening (ÖR) 09:30
6 8 GF 1 Erik Alakulju Nyköpings Skg (SÖ) 10:30
6 10 GF 2 Susanne Forslund Nyköpings Skg (SÖ) 10:30
6 11 GF 4 Leif Hellman Nyköpings Skg (SÖ) 10:30
6 9 GF 70 Christer Rosenberg Nyköpings Skg (SÖ) 10:30
3 3 GF 15 Ella Carlsson Ramsberg Skf (ÖR) 09:45
3 1 GF 75 Bo Jönsson Ramsberg Skf (ÖR) 09:45
10 9 GFX Johan Blank Rommeheds Skf (DA) 11:30
9 6 GF Elit Olle Gabrielsson Rommeheds Skf (DA) 11:15
9 8 GF 70 L-O Hedlund Rommeheds Skf (DA) 11:15
9 9 GF 4 Fredrik Johansen Rommeheds Skf (DA) 11:15
9 7 GF Elit Patrik Johansson Rommeheds Skf (DA) 11:15
7 6 GF 4 Andreas Olsson Rommeheds Skf (DA) 10:45
7 7 GF 4 Sven Olsson Rommeheds Skf (DA) 10:45
9 5 GF 65 Tom Olsson Rommeheds Skf (DA) 11:15
6 7 GF Elit Bo Wiqvist Rommeheds Skf (DA) 10:30
4 7 GF 55 Åke Arbrink Rosersberg Skf (ST) 10:00
4 8 GF 75 Urban Fjällström Rosersberg Skf (ST) 10:00
4 9 GF 65 Kjell Liljeblad Rosersberg Skf (ST) 10:00
9 4 GF 70 Seth Blomdahl Roslagsbro Vätö Skf (ST) 11:15
9 3 GF 4 Stefan Törnqvist Roslagsbro Vätö Skf (ST) 11:15
7 8 GF 55 Sune Påhls Rättviks Skg (DA) 10:45
7 5 GF 4 Stefan Sjöberg Rättviks Skg (DA) 10:45
4 11 GF 17 Kalle Åberg Sandviken (GÄ) 10:00
4 12 GF Elit Sten-Olov Åberg Sandviken (GÄ) 10:00
4 10 GF 55 Bernt Åhlund Sandviken (GÄ) 10:00
1 3 GF Elit Martin Andersson Skultuna Skf (VM) 09:00
1 4 GF 3 Mats Andersson Skultuna Skf (VM) 09:00
1 12 GF 55 Rune Bäckman Skultuna Skf (VM) 09:00
1 1 GF 17 Fabian Heden Svensson Skultuna Skf (VM) 09:00
1 2 GF 4 Per Linder Skultuna Skf (VM) 09:00
7 4 GF 70 Ivar Ahlberg Stockholm Skarp (ST) 10:45
7 2 GF 70 Sonny Ek Stockholm Skarp (ST) 10:45
7 3 GF 65 Olle Eklund Stockholm Skarp (ST) 10:45
7 1 GF 70 Lars-Erik Isaksson Stockholm Skarp (ST) 10:45
6 1 GF Elit Kenneth Jonsson Torshag (ÖS) 10:30
6 2 GF 4 Patrik Jonsson Torshag (ÖS) 10:30
6 3 GF Elit Mats Svahn Torshag (ÖS) 10:30
8 6 GF 55 Anette  Dahlenius Trosa-Vagnhärad Skf (SÖ) 11:00
8 10 GF 3 Christer Gottvall Trosa-Vagnhärad Skf (SÖ) 11:00
8 7 GF 55 Lars-Gunnar Hedström Trosa-Vagnhärad Skf (SÖ) 11:00
8 8 GF 65 Ulf Lindén Trosa-Vagnhärad Skf (SÖ) 11:00
8 9 GF 65 Tommy Lundqvist Trosa-Vagnhärad Skf (SÖ) 11:00
2 3 GF 4 Johan Berken Tvör Skf (ST) 09:30
2 2 GF 4 Lars Berken Tvör Skf (ST) 09:30
10 5 GF 3 Therese Danielsson Ununge Skf (ST) 11:30
5 12 GF 55 Tony Jansson Ununge Skf (ST) 10:15
10 3 GF 55 Lars-Göran Lundqvist Ununge Skf (ST) 11:30
10 4 GF Elit Stefan Lundqvist Ununge Skf (ST) 11:30
10 8 GFX Mikko Uusitalo Ununge Skf (ST) 11:30
10 1 GF 17 Emma Wallerström Ununge Skf (ST) 11:30
10 2 GF Elit Jan Wallerström Ununge Skf (ST) 11:30
3 12 GF 65 Göran Jansson Vaksala skf (UP) 09:45
3 11 GF Elit Peter U Larsson Vaksala skf (UP) 09:45
2 5 GF 2 Maria Lang  Larsson Virsbo Skf (VM) 09:30
2 6 GF 2 Stefan Lill Virsbo Skf (VM) 09:30
2 4 GF 75 Karl Sille´n   Virsbo Skf (VM) 09:30
6 4 GF 55 Claes Carlstrand Vrenaortens Skg (SÖ) 10:30
6 6 GF 55 Torbjörn Karlsson Vrenaortens Skg (SÖ) 10:30
6 5 GF 55 Torsten Karlsson Vrenaortens Skg (SÖ) 10:30
1 5 GF 55 Peter Fahlman Västerfärnebo Skf (VM) 09:00
2 10 GF 2 Stefan Bode Västerås Frivilliga Skf (VM) 09:30
2 8 GF 2 Jennifer Kangas Västerås Frivilliga Skf (VM) 09:30
2 9 GF 4 Calle Lennkvist Västerås Frivilliga Skf (VM) 09:30
2 11 GF 4 John-Erik Lennkvist Västerås Frivilliga Skf (VM) 09:30
8 4 GF 65 Göran Myhrberg Öregrund-Gräsö skf (UP) 11:00
10 12 GFX Alexander Lönegren Össeby-Garn Skf (ST) 11:30
10 10 GFX Björn Lönegren Össeby-Garn Skf (ST) 11:30
10 11 GFX Fredrik Lönegren Össeby-Garn Skf (ST) 11:30
8 3 GF 65 Börje Forsberg Östhammar (UP) 11:00
8 2 GF 65 Börje Nilsson Östhammar (UP) 11:00
8 1 GF 70 Bengt Nordström Östhammar (UP) 11:00
           

Listan i PDF-format

Skribent: Jan Norlander

E-post This is a mailto link

Har du information som du vill ha publicerad på någon av Västmanlands Skyttesportsförbunds hemsidor, kontakta då webbredaktör Magnus Sträng via mail alternativt telefon 070 35 12 449